Dieta i sport – świetne połączenie na jesień

Smukłe ciało okraszone złocistą opalenizną nie musi odchodzić w zapomnienie wraz ze spadającymi liśćmi. Podpowiadamy jak zadbać o utrzymanie wakacyjnej figury i kondycji bez względu na niekorzystne warunki pogodowe. Powrót do pracy po wakacyjnym rozleniwieniu nie sprzyja aktywności fizycznej. Dlatego wiele osób rezygnuje w tym okresie z regularnych ćwiczeń na rzecz diety. Warto jednak pamiętać, że drastyczna redukcja kalorii spowoduje szybki spadek wagi, ale równocześnie zmniejszy nasze siły witalne!

Continue reading “Dieta i sport – świetne połączenie na jesień” »

Stroje piłkarskie muszą okazać się wytrzymałe

Każdy sportowiec, bez względu na to, czy uprawia sport zawodowo, czy może tylko amatorsko, musi mieć odpowiedni strój. Nie tylko przez to inni nagle będą wiedzieli, jaki sport uprawia, lecz także oraz jednocześnie będzie miał gwarancję, iż nic nie będzie ograniczało jego ruchów oraz dzięki temu wszelkie figury będzie mógł wykonywać w sposób odpowiedni.

Continue reading “Stroje piłkarskie muszą okazać się wytrzymałe” »

Co użytecznego możemy zakupić w sklepie sportowym do użytku w mieszkaniu

Obecnie dużą popularnością cieszą się kluby fitness, które mają w ofercie różnorodne treningi grupowe. właściwie w każdej większej miejscowości powstają kolejne siłownie, przede wszystkim dlatego, ponieważ każdego roku wzrasta liczba osób, które systematycznie ćwiczą.

Continue reading “Co użytecznego możemy zakupić w sklepie sportowym do użytku w mieszkaniu” »

1 2 3 10