Polskie góry są cudowne o każdej porze roku – niejeden turysta znajdzie tu najlepsze dla siebie atrakcje

Jeżeli jedziemy przykładowo do stolicy polskich Tatr na ferie, to nie zapominajmy, że narty nie bywają jedyną atrakcją, którą możemy tam wybrać. Jeżeli uwielbiamy szybkość oraz śnieg, to musimy znaleźć dla siebie inne zajęcie niż narciarstwo.
Duża część ludzi sądzi, że w ferie w Tatrach można wyłącznie jeździć na nartach.

Continue reading “Polskie góry są cudowne o każdej porze roku – niejeden turysta znajdzie tu najlepsze dla siebie atrakcje” »

W jakim miejscu wskazane jest praktykować jazdę na desce?

Nareszcie po niezwykle długim czasie wyczekiwania nadeszła do nas najcieplejsza pora roku, mianowicie lato, W tym czasie wybitnie wielu z nas zdecyduje się na aktywność fizyczną na zewnątrz, co bezsprzecznie jest przez nas niezmiernie pożądane. Wybieramy niesłychanie rozmaite formy spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Obfita część naszego społeczeństwa entuzjastycznie wybiera wówczas rower, jak doskonałe źródło transportu. Niemniej tymczasem również inne środki transportu cieszą się dużym zaintrygowaniem.

Continue reading “W jakim miejscu wskazane jest praktykować jazdę na desce?” »

Rafting Przełomem Bardzkim. Przełom Bardzki – cud sudeckie. Spływy kajakowe – dla kogo ?

Górskie spływy pontonowe nie bez powodu stają się coraz bardziej modne. To doskonałe połączenie sportu a także rekreacji. Rafting to obligatoryjny punkt na mapie obieżyświatów szukających wrażeń, z dala od cywilizacyjnego huku. Rafting na przełomie bardzkim ze względu na położenie jest wyjątkowo ciekawy. Bardo stanowi charakterystyczną północną bramę kotliny kłodzkiej. Charakterystyczna topologia wodna powoduje, iż między marcem a październikiem podczas gdy stan wód w tych okolicach jest większy jest to bardzo dobre miejsce na spływ.

Continue reading “Rafting Przełomem Bardzkim. Przełom Bardzki – cud sudeckie. Spływy kajakowe – dla kogo ?” »

1 2 3 15