Kalosze mogą być stylowe, a przy jednocześnie porządne

Zapewne większość ludzi niezbyt pozytywnie podchodzi do tematu kaloszy – jednak któż rzekł, że zawsze są one koszmarne? Wiadoma kwestia, istnieje piękniejsze obuwie- kobiece oraz męskie, niż akurat kalosze, lecz no to już akurat inna para kaloszy… Czyli w owym artykule postaramy się trochę obalić stereotypy dotyczące tego typu obuwia. A trzeba od razu przyznać, iż nieczęsto zwykliśmy się spotykać z pozytywnym postrzeganiem kaloszy.

Continue reading “Kalosze mogą być stylowe, a przy jednocześnie porządne” »

Szukasz sukienki – teraz jest dobry czas na nową

Raz na kilka miesięcy z pewnością przeglądamy swoją szafę. Najczęściej poszukując stroju na jakąś okoliczność, ale czasem też tak po prostu, by zaprowadzić porządek i przekonać się, które ubrania na nas pasują, które wyszły z mody, a które właśnie do niej wróciły i warto znów zacząć je nosić. Continue reading “Szukasz sukienki – teraz jest dobry czas na nową” »

Odśwież swoją garderobę – buty idealne na wiosenne dni

Wiosna zagościła już u nas na dobre, bezsprzecznie więc nastał czas na odświeżenie garderoby. Grube, ciepłe swetry możemy już schować gruntownie do szafy, podobnie jak zimowe trapery czy też kozaki. Wiosną pożądane byłoby zainwestować w parę nowiutkich, wiosennych rzeczy, wspaniałych na ciepłe dni. W naszej garderobie z pewnością muszą się odnaleźć przewiewne bluzki z delikatnego materiału, wiosenne sukienki i odpowiednie obuwie – komfortowe trampki, szpilki albo sandały.

Continue reading “Odśwież swoją garderobę – buty idealne na wiosenne dni” »

1 2 3 48