W których miejscach kupić odzież w dużych rozmiarach?

W ostatnim czasie w sieci pojawiło się mnóstwo wnikliwych artykułów odnośnie modelek „plus size”. Artykuły były napisane takim sposobem, że czytając je osoba o większych rozmiarach zdołała poczuć się dowartościowana. Czy z trudem jest zdobyć ciuchy w dużych rozmiarach?

Continue reading “W których miejscach kupić odzież w dużych rozmiarach?” »

Co warto wiedzieć o skarpetkach?

Skarpety są doskonałymi pomysłami na prezent, lecz naturalnie nie tylko. Należy wiedzieć, że wiele właśnie od nich zależy. Czyli jeśli będziemy tak jakby chadzali w nieodpowiednich skarpetkach, niejako automatycznie zmniejszamy swój komfort życiowy. To nie jest większa przesada – można śmiało powiedzieć, że choć często kompletnie nie patrzymy na temat swoich skarpet, to generalnie są ważną częścią naszego ubioru. Miejmy nadzieję, iż większa liczba osób będzie zwracała właśnie na to własną uwagę. Chodzi w tym momencie o skarpety damskie, ale także męskie!

Continue reading “Co warto wiedzieć o skarpetkach?” »

Obowiązujące trendy to dość trudny motyw

Kim jest modna pani? Jak powinniśmy ją określić? Czy jest to persona, która podąża za nowinkami mody czy wręcz odwrotnie, ma swój szyk i nie sugeruje się opinią pozostałych. Trudno powiedzieć, gdyż tym samym już wybiegamy dalej i z definicji mody przeskakujemy do dziedziny odwagi…

Continue reading “Obowiązujące trendy to dość trudny motyw” »

1 2 3 48